تقدیر از حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی رضایی اصفهانی، برای ارائه «نظریه تفسیر موضوعی میان‌رشته‌ای قرآن و علوم»

سومین کنگره «کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره در چهل سالگی انقلاب اسلامی» با تجلیل از پانزده نفر از صاحبان کرسی‌های نظریه‌پردازی ایران، صبح روز دوشنبه ۲۰ اسفند ماه 1397 با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی،سیدسعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیت الله علی اکبر رشاد رئیس هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد و اساتید حوزه و دانشگاه در سالن غدیر واحد سوهانک دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
در این همایش ضمن بررسی چالش‌ها و راهکار‌های حمایت از کرسی‌های آزاد اندیشی در حوزه علوم انسانی از ۱۵ استاد صاحب نظر در سه عرصه فوق تجلیل و قدردانی شد.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی رضایی اصفهانی، برای ارائه «نظریه تفسیر موضوعی میان‌رشته‌ای قرآن و علوم» نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
لازم به ذکر است که ایجاد هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره، بهمن ماه ۱۳۷۲ به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید و این هیئت فعالیت خود را با هدف حمایت از گسترش کمی و کیفی برگزاری کرسی‌ها در حوزه علوم انسانی و هنر و معارف و بحث آزاد اندیشی در راستای تشکیل جنبش ملی نقد و نظریه‌پردازی در ایران آغاز کرد.

 

 

 

 

سایت های مرتبط

ارتباط با ما

ایمیل: info@rezaeesfahani.com

Rezaee.quran@gmail.com

تلفن تماس:

1ـ  02537110251 از ساعت 8 الی 14

2. تلفن تماس و دورنگار: 02537734094 از ساعت 17 الی 20

آدرس:

1ـ قم، میدان جهاد، مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره)، ساختمان نبیین، دفتر مدرسه عالی قرآن و حدیث، از ساعت 8 الی 14

2. قم، میدان رسالت، بلوار سمیه، خیابان شهید رجایی، کوچه 4، پلاک 77، از ساعت 17 الی 20